Åpningstider i påsken: Mandag 6.april - tirsdag 7.april: kl. 08:00 – kl. 16:00 Onsdag 8.april: kl. 08:00 – 15:00

Må jeg betale purregebyr?

Dersom du har oversittet den opprinnelige betalingsfristen med mer enn 14 dager er du pliktig til å dekke gebyr for purring og inkassovarsel dersom det blir krevd. Purregebyrsatsen står i Inkassoforskriften § 1-2 og reguleres av staten en gang per år.

Tilbake til artikkeloversikt